קצת עלינו

ועל המאלפים שלנו

קצת עלינו

חברת מכשכשים עם כלבים הוקמה מתוך החזון של שילוב בין שני העולמות האהובים עלינו במיוחד- כלבים וילדים
מתוך הנסיון האישי שלנו, ובהתאם למחקרים מדעיים רבים החיבור המופלא בין הילדים והכלבים מביא תועלת רבה לשני הצדדים, ומסייע לילדים לגדול ולהיות רגועים, שמחים וחברותיים יותר.
את כל זה ראינו על ילדינו שלנו, ואנו נרגשים לחשוף את ילדיכם לאותה חוויה!
אנו בעלי החברה עוסקים בתחום הכלבנות כבר כעשור.
אנו רואים בעבודה שלנו שליחות ומגלים מידי יום כיצד הכלבים הופכים את החיים שלנו ושל אלה שבאים עמם במגע לטובים רגועים ונעימים יותר.

עומר טאוב

שלום, קוראים לי עומר טאוב, ואני בן 40+.
יש לי משפחה מופלאה, עם אישתי, וחמישה ילדים (שלושה בלי זנב, שניים עם).
אני מתגורר בנתניה, ובזמני החופשי אוהב לראות סרטים, לקרוא ספרים, לשחק משחקים, ולבלות עם הכלבים האהובים עלי כמובן!
במה אני מתמחה: אני מתמחה כבר מעל עשר שנים בתחום הכלבנות החווייתית, תחום שמטרתו שילוב ילדים בתוך העולם המופלא של הכלבים, מה שתורם להתפתחות המוטורית והרגשית של הילדים, לשמחת החיים שלהם, ליצירת תחושת אחריות ובטחון, לתקשורת טובה ונכונה יותר, ובאופן כללי לילדים (וכלבים) מאושרים יותר.
הכלבים שלי: אני עובד עם מארלי – שנאוצרית בינונית מהממת, אחת הכלבות הטיפוליות והחווייתיות הטובה שראיתי אי פעם, שלימדה אותי המון על כלבים ועושה זאת כל יום עם עשרות ילדים למרות שהיא סנובית מופנמת ועדיין לא החליטה אם היא ארנבת, נחש, קנגורו, תנין, תוכי, דוב… תלוי איך היא מתעוררת, וזיגי, רועה כנעני מעורב יפהפה, חתיך הורס, שרק רוצה לשחק ולהשתולל כל היום.
מה אני אוהב בעבודה שלי: יש כל כך הרבה דברים שאני אוהב בעבודה שלי שקשה לבחור אחד. החיוך על פנים של ילד כשהוא מלטף את הכלב או עושה איתו טריק, התדהמה למראה מה הכלבים שלי יכולים לעשות, המשובים מהורים וילדים על פעילות מוצלחת… אבל יותר מהכל לפגוש ילד שמפחד מכלבים בתחילת הפעילות, בורח ומתחבא ובוכה, ומחבק אותם ולא מוכן ללכת הביתה בסוף הפעילות. זה הדבר שהכי מחמם לי את הלב.
משהו אישי: אני מאמין שכל אדם חייב למצוא את הדבר שהוא הכי אוהב בחיים, את התשוקה האמיתית שלו, וללכת ולעשות את זה בכל הכוח. חיים רק פעם אחת, החיים קצרים, למה לא לעשות מה שאוהבים עם מי שאוהבים?
מוטו לחיים: נסו, מקסימום תצליחו.

המאלפים שלנו

הכלבים שלנו